< September 2017 >
MoTuWeThFrSaSu
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
-Nieuws Archief
-Contact

-Komende festivals
-Voorbije festivals
-Zoek festival

-Lijst groepen dit jaar
-Lijst alle groepen
-Zoek groep
Nick:
Paswoord:
Nieuwe gebruiker
Festival
Eurosonic - Noorderslag 2008
Laatste nieuws
(enkel in 't vlaams)
25/03/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Eurosonic - Noorderslag 2008:

 - Le Velo Vert

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1314

Algemene info
Website:http://www.noorderslag.nl
Van:10/01/2008
Tot:12/01/2008
Plaats:Regio Groningen
 
Podia
Podium 1:Simplon
Podium 2:Vera
Podium 3:Grand Theatre
Podium 4:Shadrak
Podium 5:het Parlement
Podium 6:Plato
Podium 7:Café Karakter
Podium 8:Huize Maas
Podium 9:Stedelijke Muziekschool
Podium 10:Usva
Podium 11:Jazzcafé de Spieghel
Podium 12:De Kar
Podium 13:Academie Minerva
Podium 14:Plaza Danza
Podium 15:Platformtheater
Podium 16:Café Koster
Podium 17:Buckshot Café
Podium 18:Café De Toeter
Podium 19:Stadsschouwburg
Podium 20:Bar Pacific
Podium 21:Huis \"De Beurs\"
Podium 22:NewsCafe
Podium 23:Het Pakhuis
Podium 24:De Puddingfabriek
Podium 25:The Palace
Podium 26:Vindicat
Podium 27:De Oosterpoort - 3FM Zaam
Podium 28:De Oosterpoort - Grolsch Foyer
Podium 29:De Oosterpoort - Buma Cultuur Zaal
Podium 30:De Oosterpoort - Live XS Kelder
Podium 31:De Oosterpoort - Entree Hal
Podium 32:De Oosterpoort - Binnenzaal
Podium 33:De Oosterpoort - Patio
Podium 34:De Oosterpoort - 3 Voor 12 Zaal
 
Schema gekende groepen
Programmatie nog niet bekend. Programma volgt!
10/01/2008A Toys Orchestra, Bloom, DJ Tommi, Infa, Kitty, Koop, Laura Marling, Le Velo Vert, Newton Faulkner, Pitch Blond, Punks Jump Up, Sambassadeur, Sil Matadin, Van Velzen, WOWFactor, XX Teens, YouEcho.
Simplon
10/01/2008Adept, Calvin Harris, Does It Offend You, Yeah?, Familjen, Friendly Fire, Goose, Slagsmĺlsklubben, The Subs, Thee J Johanz, Yelle.
11/01/2008Kissy Sell Out, Leonard De Leonard, MIT, Op:l Bastards, Robyn, Saint Pauli, Sick Sinus, The Bloody Beetroots, The Whip.
Vera
10/01/2008Jakobínarína, Lightspeed Champion, The Dead 60s, The Dř.
11/01/2008Chrome Hoof, Cult of Luna, Von Hertzen Brothers, WhoMadeWho.
Grand Theatre
10/01/2008Alphabeat, Detektivbyrĺn, Eliit, Hooverphonic, I'm From Barcelona, Lykke Li, Republic Of Loose, Si Schroeder.
11/01/2008Aaron, Andi Almqvist, Baloji, Clara Luzia, Elvira Nikolaisen, Gypsies, Joni, Miss Platnum.
Shadrak
10/01/2008Boozed, Bram Dehont, De Kraan, Killed By 9 Volt Batteries, Neverstore, Noir, The Grand.
11/01/2008Boyz In A Band, Estate Drama, Greyline, Halves, New Killer Stars, Shining, The Styles.
het Parlement
10/01/2008Mapei, The Metros, Zombie-Zombie.
11/01/2008Bloodgroup, DJ B Ruff, Fused Marc, Irene, Little Dragon, Olga Kouklaki.
Plato
10/01/2008The Black Atlantic.
11/01/2008Audiotransparent.
Café Karakter
10/01/2008The Arthur Spooners.
Huize Maas
10/01/2008Dans le Rock, Electrons, LaXuLa, Ripchord, Sonny J, The Dykeenies, The Hoosiers, The Kissaway Trail, The Ting Tings, Those Dancing Days.
11/01/2008A Human, Envelopes, Racoon, Reverend and the Makers, The Heavy.
Stedelijke Muziekschool
10/01/2008Coal, Kleerup, Superfamily, We Are Balboa.
11/01/2008Cathy Davey, Moonbabies, Pete And The Pirates, The Tellers.
Usva
11/01/2008Alexi Murdoch, Kitty Daisy & Lewis, Promise and The Monster, Taxi Taxi.
Jazzcafé de Spieghel
10/01/2008Cappello A Cilindro, Erlend Ropstad, Florian Horvath, Friska Viljor, Krakow, Olafur Arnalds, Sophie Hunger.
11/01/2008Milow, Nneka, Polarkreis 18, Sarah Bettens, Soko, The Pistolas, Unkle Bob, Wildbirds & Peacedrums.
De Kar
10/01/2008Gheestenland, The Hunger.
11/01/2008Believe Is A Doubt, The Dirty Shambles.
Academie Minerva
11/01/2008Burst, Demia, Eyes Of Eden, Krypteria, Turisas, Volbeat.
Plaza Danza
11/01/2008Bernies Lounge, P18, Think Of One.
Platformtheater
10/01/2008Delain, Kingfisher Sky, Nemesea.
Café Koster
10/01/200824 Hours, Music for the Defect.
11/01/2008Damstardeep, Duroc.
Buckshot Café
10/01/2008Arvid, Mass of Critics.
11/01/2008Florian Wolff, Shishani.
Café De Toeter
10/01/2008Ct Heida, Thomas Azier.
11/01/2008Sir Scotsman of Spain, Sixtyniners.
Stadsschouwburg
10/01/2008Alamo Race Track, Hanne Hukkelberg, Modena City Ramblers, Zdob Si Zdub.
11/01/2008Aloan, Kal, Little Cow, Miss Li.
Bar Pacific
10/01/2008Straaljagers, The Monroes.
11/01/2008A Silent Express, Erling.
Huis \"De Beurs\"
10/01/2008As In Rebekkamaria, Blood Red Shoes, Ida Maria, Ranetki Girls.
11/01/2008Get Well Soon, Grand Island, Mugison, Palladium.
NewsCafe
11/01/2008Dez Mona, Hyacinth House, Jerboa, Veto.
Het Pakhuis
10/01/2008June in December, Pioneers of Love, Theux.
11/01/2008Clueless, Swelter, The Tommycats.
De Puddingfabriek
11/01/2008Bobmo, Orgasmic, Para One, Surkin.
The Palace
11/01/2008The Party Squad.
Vindicat
10/01/2008Eternal Tango, Mustasch, Stalingrad Cowgirls, The Blackout.
11/01/2008More Than A Thousand, Shangri La, Stone Gods, Sunshine.
De Oosterpoort - 3FM Zaam
12/01/2008Aux Raus, Claw Boys Claw, Room Eleven, Stevie Ann, Sticks, The Opposites, Typhoon, Voicst.
De Oosterpoort - Grolsch Foyer
12/01/2008Alain Clark, The Girls (NL), The Hot Stewards, The Madd, Wouter Hamel.
De Oosterpoort - Buma Cultuur Zaal
12/01/2008C-Mon & Kypski, Moke, Pete Philly & Perquisite.
De Oosterpoort - Live XS Kelder
12/01/2008All Missing Pieces, DJ Eye-D, DJ Hidden, Hospital Bombers, Jeremy's, La Melodia, Limewax, Nobody Beats The Drum, The Horse Company.
De Oosterpoort - Entree Hal
12/01/2008Agua de Annique, Balkan Beatz, Leaf, LPG, Mala Vita, Shane Su.
De Oosterpoort - Binnenzaal
12/01/2008Aardvarck, David Gilmour Girls, Giorgos Gatzigristos, Le Le, Parra Soundsystem, Rejected ft. Edwin Oosterwal, Tom Trago.
De Oosterpoort - Patio
12/01/2008Klaske Oenema, Lolly Jane Blue, Lucky Fonz III.
De Oosterpoort - 3 Voor 12 Zaal
12/01/2008Amsterdam Songwriters Guild, Bonne Aparte, Gram, Stropstrikkers, The Sugarettes.
 
Voeg toe aan 'mijn festivals'
Bezoek het festival forum
0 mensen volgen dit festival: .
 
Informatie in samenwerking met Festivalnoise.