< November 2017 >
MoTuWeThFrSaSu
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
-Nieuws Archief
-Contact

-Komende festivals
-Voorbije festivals
-Zoek festival

-Lijst groepen dit jaar
-Lijst alle groepen
-Zoek groep
Nick:
Paswoord:
Nieuwe gebruiker
Festival
Laundry Day 2007
Laatste nieuws
(enkel in 't vlaams)
16/03/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Laundry Day 2007:

 - Airway
 - DJ Faroud
 - DJ Tactile
 - DJ Viscous
 - JStar
 - Disconnected
 - DJ Filip Vanden Berghe

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1573

16/03/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Laundry Day 2007:

 - 2000Wat

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1573

16/03/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Laundry Day 2007:

 - Betong Kartong
 - Bahia De Todos Os Ritmos
 - DJ Slick Nick
 - Il Ballo Fuoco
 - Trouba Ch'ti Orkestar
 - Workshop Salsadans
 - Bad Hairdo's

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1573

15/03/2008: Nieuwe Namen
15/03/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Laundry Day 2007:

 - Gazzomind
 - We Seem To Have Misplaced Our Igloo
 - Fuzzy Logic

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1573

05/03/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Laundry Day 2007:

 - Elec-Trix

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1573

01/03/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Laundry Day 2007:

 - Wim Dufraing

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1573

01/03/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Laundry Day 2007:

 - Zexy Superglue

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1573

01/03/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Laundry Day 2007:

 - Tosskin
 - De Marcellekes
 - Tim Audoore

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1573

29/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Laundry Day 2007:

 - Throwdown

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1573

Algemene info
Website:http://www.laundryday.be/
Van:01/09/2007
Tot:01/09/2007
Plaats:Merksem (Antwerpen)
 
Podia
Podium 1:Oreal
Podium 2:Stubru
Podium 3:Bacardi B-Live
Podium 4:Wrangler
Podium 5:JIM
Podium 6:Red Bull
Podium 7:Bass Events Outdoor Stage
 
Programmatie
Oreal
01 / 09
12:00Gazzomind
13:30We Seem To Have Misplaced Our Igloo
15:00Josh Lasden
16:00Filliz
17:00Fuzzy Logic
19:00Vanessa Paradis
20:00DJ Koenie
21:00Smos & Baby Bee
22:30DJ Prinz
Stubru
01 / 09
12:00Christophe Willem
13:00High Grade Sound
14:00Far West Crew
15:00Havoc
15:00Karbonkid
16:00Calogero
17:00Orchestre du Mouvement Perpétuel
18:00Tito & Echo Virus
19:30Millenium Crew
21:00Wontime
22:30Murdock
Bacardi B-Live
01 / 09
12:00Nils Holgerffun
13:00Betong Kartong
14:15beluxx&Blokland
15:45Tosskin
16:15Frères Deluxe
17:45Nudex
18:30Sven Van Hees
20:45Fredo & Thang
22:00Stijn
23:30Wim Dufraing
Wrangler
01 / 09
12:00Airway
13:00Jackattack & Vertigo
14:30D'Stephanie
16:00Afroman
17:30K'Bonus
19:00Mystique
20:30TLP
22:30Turntable Dubbers
JIM
01 / 09
13:00DJ Faroud
14:00Marco Bailey
15:00DJ Tactile
16:00DJ Viscous
17:30JRD
19:00Seba Lecompte
20:30DJ Redhead
22:00Trish Van Eynde
Red Bull
01 / 09
12:00JStar
13:30Laston & Geo
15:00Disconnected
16:00DJ Filip Vanden Berghe
17:00Throwdown
18:00Maxim Lany
19:30Sigi
21:00Ed & Kim
22:30Cosy Mozzy
Bass Events Outdoor Stage
01 / 09
12:00The Flying Pickets
12:45Bahia De Todos Os Ritmos
13:30DJ Slick Nick
14:15Il Ballo Fuoco
15:00Lethal MG
15:00Q-IC
15:45Ruthless
16:30Trouba Ch'ti Orkestar
17:15Workshop Salsadans
18:00Zexy Superglue
19:00Da Boy Tommy & Da Rick
20:00Bad Hairdo's
21:00DJ Coone
21:00DJ Ghost
22:00De Marcellekes
23:002000Wat
23:00Elec-Trix
Klik hier voor een afdrukbaar programma
 
Voeg toe aan 'mijn festivals'
Bezoek het festival forum
0 mensen volgen dit festival: .
 
Informatie in samenwerking met Festivalnoise.