< September 2017 >
MoTuWeThFrSaSu
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
-Nieuws Archief
-Contact

-Komende festivals
-Voorbije festivals
-Zoek festival

-Lijst groepen dit jaar
-Lijst alle groepen
-Zoek groep
Nick:
Paswoord:
Nieuwe gebruiker
Festival
Brussels Summer Festival 2007
Laatste nieuws
(enkel in 't vlaams)
22/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - H2O

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

19/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - Gtronic

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

19/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - Buffle
 - Antipop Consortium
 - H20
 - Nonhorse
 - Alela Diane
 - Peter Broderick
 - Mariee Sioux
 - The Audition
 - Busdriver
 - Pivot
 - Burnt Friedman & Jaki Liebezeit

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

18/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - Versa
 - Horizon Never Ends
 - We'rewolves
 - Firex
 - Sensual Noise
 - The Skarabeez
 - Beneath The Ground

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

18/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - Warbringer
 - All Shall Perish
 - Dimanche Matin
 - Machine Hunter
 - Electronic Youth
 - Claudine Muno & The Lunaboots
 - Polysons
 - Nicolas V.O.

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

18/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - Wendy Nazare
 - Leitmotiv-05
 - Tokyo Tycoon
 - Can D

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

17/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - Tubelight
 - Twisted Sister

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

17/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - E.B.D.B.

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

16/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - Kria Brekkan
 - Armando Dios
 - Our Broken Garden
 - To Live and Shave in L.A.
 - Kashyyyk
 - Kippi Kaninus
 - Heleen Van Haegenborgh
 - Christian Prommer
 - Unnur Andrea Einarsdottir
 - Library Tapes

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

15/02/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Brussels Summer Festival 2007:

 - Afterhourz & Kenetic
 - Captain Ahab
 - Project Pitchfork
 - Lepton

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=1956

Algemene info
Website:http://www.infofestival.be
Van:09/08/2007
Tot:26/08/2007
Plaats:Brussel
 
Podia
Podium 1:Kunstberg
Podium 2:Brussel Bad
Podium 3:Spanjeplein
Podium 4:Sint-Goriksplein
Podium 5:Rouppeplein
Podium 6:Grote Markt
Podium 7:Muntplein
Podium 8:Koudenbergkerk
Podium 9:Hotel Astoria
Podium 10:Gotische zaal Stadhuis
Podium 11:Théâtre des Galeries
Podium 12:La Bellone
Podium 13:Openluchttheater
Podium 14:MIM
Podium 15:Bozar
 
Programmatie
Kunstberg
10 / 08
18:00Captain Ahab
19:30The Phonetics
21:00Tommy
11 / 08
18:00Rebounce
19:30Kria Brekkan
21:00Armando Dios
21:20Nelson
22:30Alpha 2.1
12 / 08
18:00Our Broken Garden
19:30Burning In Vegas
21:00Wendy Nazare
13 / 08
18:00Leitmotiv-05
19:30Tokyo Tycoon
21:00Can D
14 / 08
18:00Leitmotiv
19:30Kurggan's
21:00Warbringer
15 / 08
18:00All Shall Perish
19:30Teenage Lust
21:00Dimanche Matin
16 / 08
18:00Jo Freya
19:30Versa
21:00The Aim
17 / 08
18:00Hong Kong Dollar
19:30Mrs Hyde
21:00Emily Loizeau
18 / 08
18:00Horizon Never Ends
19:30Buffle
21:00Antipop Consortium
19 / 08
18:00Puggy
19:30Marcus
21:00H2O
Brussel Bad
10 / 08
18:00Project Pitchfork
18:45Lepton
20:30The Peas Project
11 / 08
18:45The Go Go Prophecy
20:30Airport City Express
12 / 08
14:00Kashyyyk
18:00To Live and Shave in L.A.
18:45Raf dBXL vs. Coupe
20:30Baï Kamara
Spanjeplein
10 / 08
20:00Kippi Kaninus
11 / 08
19:00Heleen Van Haegenborgh
21:00Christian Prommer
12 / 08
19:00E.B.D.B.
21:00Tubelight
13 / 08
19:00Christophe Astolfi Trio
21:00Daniel Romeo Band
14 / 08
19:00Machine Hunter
21:00Electronic Youth
15 / 08
19:00Claudine Muno & The Lunaboots
16 / 08
19:30We'rewolves
21:00Pascal Schumacher Quartet
17 / 08
18:00Polysons
19:30Firex
21:00Perry Rose
18 / 08
15:00Les Demenageurs
19:30Nonhorse
21:00Nathalie Loriers
19 / 08
19:00Alela Diane
Sint-Goriksplein
11 / 08
20:00Alamo Race Track
Rouppeplein
17 / 08
18:00Xaman Ek
19:30Etienne Daho
21:00Morbid Angel
22:30Orishas
18 / 08
19:30Peter Broderick
22:30Peter von Poehl
19 / 08
18:00Camping Sauvach
19:30Mariee Sioux
21:00The Audition
22:30Les Wampas
Grote Markt
18 / 08
18:30The Skarabeez
20:00Burnt Friedman & Jaki Liebezeit
22:00Louis Bertignac
19 / 08
18:30Arid
20:00Saule
22:00Vaya Con Dios
Muntplein
16 / 08
18:00Alchémic Babylon Beats
19:30Nicolas V.O.
21:30Joshua
17 / 08
18:00Monsoon
19:30Piano Club
21:30Uman
18 / 08
18:00Veence Hanao
19:30Tar One
21:30La Caution
19 / 08
18:00Opak
19:30Paddyrasta
21:30Gtronic
Koudenbergkerk
09 / 08
20:30Afterhourz & Kenetic
Hotel Astoria
10 / 08
20:30Unnur Andrea Einarsdottir
Gotische zaal Stadhuis
11 / 08
20:30Library Tapes
Théâtre des Galeries
12 / 08
20:30Twisted Sister
La Bellone
17 / 08
20:30Sensual Noise
Openluchttheater
18 / 08
00:00Beneath The Ground
MIM
19 / 08
15:00Busdriver
Bozar
18 / 08
20:30Pivot
Klik hier voor een afdrukbaar programma
 
Voeg toe aan 'mijn festivals'
Bezoek het festival forum
0 mensen volgen dit festival: .
 
Informatie in samenwerking met Festivalnoise.