< September 2017 >
MoTuWeThFrSaSu
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
-Nieuws Archief
-Contact

-Komende festivals
-Voorbije festivals
-Zoek festival

-Lijst groepen dit jaar
-Lijst alle groepen
-Zoek groep
Nick:
Paswoord:
Nieuwe gebruiker
Festival
Tomorrowland 2008
Laatste nieuws
(enkel in 't vlaams)
25/07/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Tomorrowland 2008:

 - Kr!z
 - Spacid
 - Steve Bug
 - Claude Young
 - Frequency 7
 - DJ Pierre
 - Chris Liebing
 - MS Stretch
 - Fred Nova
 - Fred Baker
 - Push
 - Menno De Jong
 - Above & Beyond
 - Markus Schulz
 - El Carlitto
 - Teenage Bad Girl
 - Housemeister
 - Les Petits Pilous
 - Shadowdancer
 - Para One
 - Mason
 - Ivan Smagghe
 - Geo
 - Navid Tahernia
 - Jennifer Cardini
 - Tobias Thomas
 - Superpitcher
 - Wighomy Brothers
 - Gui Boratto
 - Morse Inspectors

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=2478

24/07/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Tomorrowland 2008:

 - Tom Leclerq
 - Joachim Garraud
 - Funkerman
 - Fedde Le Grand
 - Patrick Schmidt vs Barthelomeo
 - Smith Davis
 - MC P-Pholl
 - DJ Prinz
 - Smos & Baby Bee
 - Dubfire
 - Loco Dice
 - Sasha
 - Dominik Eulberg
 - Red D
 - Dj Raoul
 - DJ Tino
 - Davidov
 - Mystique
 - Discobar Galaxie
 - Guy-Ohm

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=2478

23/07/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Tomorrowland 2008:

 - Carl Cox
 - Brian-V
 - DJ Yves-V
 - Josh & Wesz
 - Deepack
 - Dj The Viper
 - Headhunterz
 - DJ Coone
 - Showtek
 - The Prophet
 - DJ Zany
 - Max Enforcer & Balistic

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=2478

23/07/2008: Nieuwe Namen
25/05/2008: Nieuwe Namen
Nieuwe namen voor Tomorrowland 2008:

 - Armin Van Buuren
 - David Guetta
 - Dr. Lektroluv
 - Felix Da Housecat

Meer informatie op http://www.festivalzomer.be/?akt=vf&fid=2478

Algemene info
Website:http://www.tomorrowland.be/
Van:26/07/2008
Tot:27/07/2008
Plaats:Boom
 
Podia
Podium 1:ID&T Mainstage
Podium 2:Star Warz
Podium 3:Defected in the house
Podium 4:Ghoststyle
Podium 5:B2B
Podium 6:Bonzai Music
Podium 7:B Pitch
Podium 8:Q Dance
Podium 9:Versuz
Podium 10:Café D\'anvers
Podium 11:Rendez Fou
Podium 12:Kozzmozz
Podium 13:Armada
Podium 14:Electronic Ghetto
Podium 15:Kompakt
 
Programmatie
ID&T Mainstage
26 / 07
00:00Ida Engberg
00:00John Dahlbäck
00:00Martin Solveig
00:00Monica Electronica
00:00The Glimmers
00:00The Subs
27 / 07
00:00Armin Van Buuren
00:00Brian-V
00:00Carl Cox
00:00David Guetta
00:00DJ Yves-V
00:00Dr. Lektroluv
00:00Felix Da Housecat
Star Warz
26 / 07
00:00Brian G
00:00D-Convict
00:00Murdock
00:00Nymfo
00:00One87 & DMC
00:00Simon & Bassline Smith
00:00Soundweapon aka Fresh & MC Ivory
Defected in the house
26 / 07
00:00Copyright
00:00Kenny Dope
00:00Simon Dunmore
00:00Todd Terry
00:00YaMo
Ghoststyle
26 / 07
00:00DJ Ghost
00:00DJ Rush
00:00Manu Kenton
00:00Marco Remus
00:00Q-IC
B2B
26 / 07
00:00Astral Projection
00:00Firaga
00:00GMS
00:00Norion
00:00R-Deem
00:00Yahel
Bonzai Music
26 / 07
00:00Airwave
00:00Andy Moor
00:00Capetown
00:00Fire
00:00Gareth Emery
00:00Miika Kuisma
00:00Yves Deruyter
B Pitch
26 / 07
00:00Dave Ellesmere
00:00Ellen Allien
00:00Paul KalkBrenner
00:00Sascha Funke
00:00Thomas Andersson
00:00Thomas Muller
00:00Zander VT
Q Dance
27 / 07
00:00Deepack
00:00DJ Coone
00:00Dj The Viper
00:00DJ Zany
00:00Headhunterz
00:00Josh & Wesz
00:00Max Enforcer & Balistic
00:00Showtek
00:00The Prophet
Versuz
27 / 07
00:00Dave Lambert
00:00Fedde Le Grand
00:00Funkerman
00:00Joachim Garraud
00:00Tom Leclerq
Café D\'anvers
27 / 07
00:00DJ Prinz
00:00Dominik Eulberg
00:00Dubfire
00:00Loco Dice
00:00MC P-Pholl
00:00Patrick Schmidt vs Barthelomeo
00:00Sasha
00:00Smith Davis
00:00Smos & Baby Bee
Rendez Fou
27 / 07
00:00Davidov
00:00Discobar Galaxie
00:00Dj Raoul
00:00DJ Tino
00:00Guy-Ohm
00:00Mystique
00:00Red D
Kozzmozz
27 / 07
00:00Chris Liebing
00:00Claude Young
00:00DJ Pierre
00:00Frequency 7
00:00Kr!z
00:00Spacid
00:00Steve Bug
Armada
27 / 07
00:00Above & Beyond
00:00Fred Baker
00:00Fred Nova
00:00Markus Schulz
00:00Menno De Jong
00:00MS Stretch
00:00Push
Electronic Ghetto
27 / 07
00:00El Carlitto
00:00Housemeister
00:00Ivan Smagghe
00:00Les Petits Pilous
00:00Mason
00:00Para One
00:00Shadowdancer
00:00Teenage Bad Girl
Kompakt
27 / 07
00:00Geo
00:00Gui Boratto
00:00Jennifer Cardini
00:00Morse Inspectors
00:00Navid Tahernia
00:00Superpitcher
00:00Tobias Thomas
00:00Wighomy Brothers
Klik hier voor een afdrukbaar programma
 
Voeg toe aan 'mijn festivals'
Bezoek het festival forum
0 mensen volgen dit festival: .
 
Informatie in samenwerking met Festivalnoise.